hbk_forge (1.0.18) - en to et translation catalogue (28 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Page
et: Lehekülg

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Header
et: Päis

en: Custom
et: Kohandatud

en: Tools
et: Tööriistad

en: Full text
et: Täistekst

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Masquerade
et: Maskeering

en: mobile
et: mobiilne

en: wide
et: lai

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Current page
et: Eesolev leht

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Last page
et: Viimane leht

en: First page
et: Esimene leht

en: narrow
et: kitsas
