hbk_forge (1.0.18) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Page
hr: Stranica

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Tools
hr: Alati

en: Full text
hr: Cijeli tekst

en: Font size
hr: Veličina fonta

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake
