hbk_forge (1.0.18) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Page title
is: Titill síðu

en: Page
is: Síða

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Header
is: Haus

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Tools
is: Tól

en: Font size
is: Leturstærð

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Next page
is: Næsta síða

en: Go to first page
is: Fara á fremstu síðu

en: Go to last page
is: Fara á öftustu síðu

en: Masquerade
is: Setja upp grímu

en: Current page
is: Núverandi síða

en: Last page
is: Síðasta síða
