hbk_forge (1.0.18) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Page
kk: Бет

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Full text
kk: Толық мәтін

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу
