hbk_forge (1.0.18) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Tools
my: ကိရိယာများ

en: Font size
my: စာလုံးအရွယ်အစား

en: Go to first page
my: ပထမဆုံးစာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to last page
my: နောက်ဆုံးစာမျက်နှာသို့ သွားရန်

en: Current page
my: လက်ရှိစာမျက်နှာ
