hbk_forge (1.0.18) - en to nl translation catalogue (41 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Page
nl: Pagina

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Header
nl: Kop

en: Custom
nl: Aangepast

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Sidebar left
nl: Linker zijbalk

en: Full text
nl: Volledige tekst

en: Font size
nl: Lettergrootte

en: Purple
nl: Paars

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Teal
nl: Groenblauw

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Masquerade
nl: Vermom

en: mobile
nl: mobiel

en: green
nl: groen

en: Pagination
nl: Paginering

en: wide
nl: breed

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Theme color
nl: Themakleur

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Select a color
nl: Selecteer een kleur

en: blue
nl: blauw

en: brown
nl: bruin

en: orange
nl: oranje

en: Dark
nl: Donker

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: First page
nl: Eerste pagina

en: narrow
nl: smal

en: Go to page @key
nl: Ga naar pagina @key
