hbk_forge (1.0.18) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Content
oc: Contengut

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Page
oc: Pagina

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Header
oc: Entèsta

en: Custom
oc: Personalizat

en: Node template
oc: Gabarit del nosèl

en: Sidebar left
oc: Barra laterala d'esquèrra

en: Sidebar right
oc: Barra laterala de drecha

en: Full text
oc: Tèxte entièr

en: Font size
oc: Talha de la poliça

en: Purple
oc: Violet

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: wide
oc: espandit

en: Current page
oc: Pagina actuala
