hbk_forge (1.0.18) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Page
sq: Faqe

en: Header
sq: Titulli

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Full text
sq: Teksti i plotë

en: Go to first page
sq: Shko tek faqja e parë

en: Go to last page
sq: Shko tek faqja e fundit
