hbk_forge (1.0.18) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Full text
ug: تولۇق تېكىست

en: Purple
ug: بىنەپشە

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: Go to first page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: Teal
ug: كىچىك ئۆردەك

en: Current page
ug: ھازىرقى بەت

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت

en: Select a color
ug: بىر رەڭنى تاللاڭ
