hbk_forge (1.0.18) - en to uk translation catalogue (45 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Page
uk: Сторінка

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Custom
uk: Власний

en: Tools
uk: Інструменти

en: Node template
uk: Шаблон матеріалу

en: Sidebar left
uk: Ліва панель

en: Sidebar right
uk: Права панель

en: Full text
uk: Повний текст

en: Font size
uk: Розмір шрифту

en: Purple
uk: Пурпуровий

en: Slider
uk: Повзунок

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Default display
uk: Відображення за промовчанням

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: Go to first page
uk: До першої сторінки

en: Go to last page
uk: До останньої сторінки

en: Teal
uk: Зеленувато-блакитний

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Masquerade
uk: Маскування

en: mobile
uk: мобільний

en: green
uk: зелений

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: wide
uk: широкий

en: Footer bottom
uk: Низ нижнього колонтитулу

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Current page
uk: Поточна сторінка

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: Select a color
uk: Вибір каталогу

en: Vertical align
uk: Вертикальне вирівнювання

en: blue
uk: синій

en: orange
uk: жовтогарячий

en: Dark
uk: Темний

en: Last page
uk: Остання сторінка

en: First page
uk: Перша сторінка

en: narrow
uk: вузький

en: Go to page @key
uk: Перейти на сторінку @key
