hCaptcha (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Size
cs: Velikost

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Widget settings
cs: Nastavení widgetu

en: Compact
cs: Kompaktní
