hCaptcha (8.x-1.3) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Size
ca: Mida

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Theme
ca: Tema

en: Widget settings
ca: Paràmetres de l'enginy

en: Spam control
ca: Control de brossa o spam

en: About
ca: Detalls

en: Compact
ca: Compacta

en: Dark
ca: Fosc
