hCaptcha (8.x-1.3) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Size
hi: आकार

en: General settings
hi: सामान्य स्थापनाएँ

en: Theme
hi: थीम

en: Spam control
hi: स्पैम नियंत्रण

en: About
hi: के बारे में

en: Compact
hi: सघन
