hCaptcha (8.x-1.3) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Size
it: Dimensione

en: General settings
it: Impostazioni generali

en: Theme
it: Tema

en: Widget settings
it: Impostazioni widget

en: Spam control
it: Controllo spam

en: About
it: Informazioni

en: Maximum Score
it: Punteggio massimo

en: Compact
it: Compatto

en: Dark
it: Scuro
