Heading field (2.0.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Size
de: Größe

en: Label
de: Beschriftung

en: Fields
de: Felder

en: Heading
de: Überschrift

en: Heading 2
de: Überschrift 2

en: Heading 3
de: Überschrift 3

en: Heading 4
de: Überschrift 4

en: Heading 5
de: Überschrift 5

en: Heading 6
de: Überschrift 6

en: Heading settings
de: Überschrifteneinstellungen
