Heading field (8.x-1.3) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Size
el: Μέγεθος

en: Label
el: Ετικέτα

en: Text
el: Κείμενο

en: Fields
el: Πεδία

en: Heading
el: Επικεφαλίδα
