Heading Highlighter (1.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Default
ru: По умолчанию

en: Top left
ru: Вверху слева

en: Top right
ru: Вверху справа

en: Bottom right
ru: Внизу справа

en: Bottom left
ru: Внизу слева

en: Custom text
ru: Пользовательский текст

en: Top center
ru: Вверху в центре

en: Bottom center
ru: Внизу в центре

en: Mid right
ru: Посередине и справа

en: Mid left
ru: Посередине и слева
