Heading Highlighter (1.0.1-alpha2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Default
az: Susmaya görə

en: Top left
az: Yuxarı sol

en: Top right
az: Yuxarı sağ

en: Bottom right
az: Aşağı sağ

en: Bottom left
az: Aşağı sol

en: Custom text
az: Fərdi mətn

en: Top center
az: Üst mərkəz

en: Bottom center
az: Aşağı mərkəz
