Heading Highlighter (1.0.1-alpha2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Default
fi: Oletus

en: Top left
fi: Vasemmalla ylhäällä

en: Top right
fi: Oikealla ylhäällä

en: Bottom right
fi: Alhaalla oikealla

en: Bottom left
fi: Alhaalla vasemmalla

en: Custom text
fi: Muokattu teksti

en: Top center
fi: Ylhäällä keskellä

en: Bottom center
fi: Alhaalla keskellä
