Heading Highlighter (1.1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Top left
el: Πάνω αριστερά

en: Top right
el: Πάνω δεξιά

en: Bottom right
el: Κάτω δεξιά

en: Bottom left
el: Κάτω αριστερά

en: Custom text
el: Προσαρμοσμένο κείμενο

en: Top center
el: Κορυφή κέντρο

en: Bottom center
el: Κάτω μέρος κέντρο
