Headless CMS (1.0.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Enabled
bg: Активиран

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Preview
bg: Предварителен преглед
