Headless CMS (1.0.1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Enabled
ru: Включено

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Notify
ru: Уведомить

en: Bundle
ru: Набор

en: Additional Settings
ru: Расширенные настройки

en: Transport
ru: Транспорт

en: Transports
ru: Транспорты
