Headless CMS (1.0.3) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Settings
pt: Configurações

en: Label
pt: Rótulo

en: Preview
pt: Pré-visualizar

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: Notify
pt: Notificar

en: Bundle
pt: Pacote

en: content @type: deleted @label.
pt: conteúdo @type: @label apagado.
