Headless CMS (1.1.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Preview
hr: Pregled

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?
