Headless CMS (1.1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Bundle
lv: Komplekts
