Headless CMS (1.1.1) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: ID
am: አይዲ

en: Bundle
am: ቅርቅብ

en: Module dependencies
am: ሞዱል ጥገኛዎች

en: Dependencies
am: ጥገኛዎች

en: UUID
am: ዩዩአይዲ

en: Theme dependencies
am: የገጽታው ጥገኛዎች

en: Configuration entity dependencies
am: የቅንብር አካሉ ጥገኛዎች

en: Content entity dependencies
am: የይዞታ አካሉ ጥገኛዎች
