Headless CMS (1.1.1) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Enabled
ar: مفعل

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: Preview
ar: معاينة

en: URL
ar: العنوان URL

en: ID
ar: المعرف ID

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Module dependencies
ar: متطلبات الوحدة

en: Dependencies
ar: المتطلبات

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: Theme dependencies
ar: متطلبات الحلة

en: Content entity dependencies
ar: تبعيات كيان المحتوى
