Headless CMS (1.1.1) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Module dependencies
ca: Dependències del mòdul

en: Dependencies
ca: Dependències

en: Theme dependencies
ca: Dependències del tema

en: Configuration entity dependencies
ca: Dependències de l'entitat de configuració

en: Content entity dependencies
ca: Dependències de l'entitat de contingut

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
