Headless CMS (1.1.1) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Label
el: Ετικέτα

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Module dependencies
el: Εξαρτήσεις μονάδων

en: Dependencies
el: Εξαρτήσεις

en: Theme dependencies
el: Εξαρτήσεις θεματικών παραλλαγών

en: Configuration entity dependencies
el: Διαμόρφωση εξαρτήσεων οντότητας

en: Content entity dependencies
el: Εξαρτήσεις οντότητας περιεχομένου
