Headless CMS (1.1.1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Bundle
fi: Paketti

en: Module dependencies
fi: Moduuliriippuvuudet

en: Dependencies
fi: Riippuvuudet

en: Theme dependencies
fi: Teemariippuvuudet

en: Configuration entity dependencies
fi: Konfiguraatiokokonaisuuksien riippuvuudet

en: Content entity dependencies
fi: Sisältäentiteettien riippuvuudet
