Headless CMS (1.1.1) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Enabled
fr: Activé

en: Settings
fr: Paramètres

en: Label
fr: Libellé

en: Preview
fr: Aperçu

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Notify
fr: Notifier

en: Bundle
fr: Type

en: The URL is not valid.
fr: L'URL n'est pas valide.

en: Additional Settings
fr: Paramètres supplémentaires

en: Module dependencies
fr: Dépendances du module

en: Dependencies
fr: Dépendances

en: UUID
fr: Identifiant universel unique (UUID)

en: Theme dependencies
fr: Dépendances du thème

en: Configuration entity dependencies
fr: Dépendances d'entité de configuration

en: Content entity dependencies
fr: Dépendances d'entité de contenu

en: content @type: deleted @label.
fr: Contenu @type : @label supprimé.
