Headless CMS (1.1.1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Enabled
gl: Activado

en: Settings
gl: Axustes

en: Label
gl: Etiqueta

en: Preview
gl: Vista previa

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Bundle
gl: Paquete

en: Module dependencies
gl: Dependencias do módulo

en: Dependencies
gl: Dependencias

en: Theme dependencies
gl: Dependencias do tema
