Headless CMS (1.1.1) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Preview
hu: Előnézet

en: URL
hu: Webcím

en: ID
hu: Azonosító

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Notify
hu: Értesítés

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: Additional Settings
hu: További beállítások

en: Module dependencies
hu: Modulfüggőségek.

en: Dependencies
hu: Függőségek

en: Transport
hu: Átvitel

en: Theme dependencies
hu: Smink függőségek

en: Configuration entity dependencies
hu: Beállítások entitásainak függőségek

en: Content entity dependencies
hu: Tartalom entitásainak függőségek
