Headless CMS (1.1.1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Enabled
id: Aktif

en: Settings
id: Pengaturan

en: Preview
id: Pratinjau

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Bundle
id: Bundel

en: Module dependencies
id: Dependensi modul

en: Dependencies
id: Dependensi

en: Theme dependencies
id: Dependensi tema

en: Configuration entity dependencies
id: Dependensi konfigurasi entity

en: Content entity dependencies
id: Dependensi entitas konten
