Headless CMS (1.1.1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау
