Headless CMS (1.1.1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Preview
mn: Урьдчилан харах
