Headless CMS (1.1.1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Preview
nn: Førehandsvis
