Headless CMS (1.1.1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Enabled
pl: Włączone

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Preview
pl: Podgląd

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Bundle
pl: Zestaw

en: The URL is not valid.
pl: URL jest nieprawidłowy.

en: Additional Settings
pl: Ustawienia dodatkowe

en: Module dependencies
pl: Zależności modułu

en: Dependencies
pl: Zależności

en: Theme dependencies
pl: Zależności skórki

en: Configuration entity dependencies
pl: Zależności encji konfuguracyjnej

en: Content entity dependencies
pl: Zależności encji zawartości
