Headless CMS (1.1.1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Enabled
pt: Ativado

en: Settings
pt: Definições

en: Label
pt: Etiqueta

en: Preview
pt: Pré-visualização

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Tem a certeza que deseja eliminar %name?

en: Module dependencies
pt: Dependências do módulo

en: Dependencies
pt: Dependências

en: Theme dependencies
pt: Dependências do tema

en: Configuration entity dependencies
pt: Configuração das dependências de entidade

en: Content entity dependencies
pt: Dependências da entidade de conteúdo
