Headless CMS (1.1.1) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Enabled
sr: Укључено

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: ID
sr: ИД

en: Bundle
sr: Пакет

en: Module dependencies
sr: Зависности модула

en: Dependencies
sr: Зависности

en: UUID
sr: <em>UUID</em>

en: Theme dependencies
sr: Зависности теме

en: Configuration entity dependencies
sr: Зависности конфигурационих ентитета

en: Content entity dependencies
sr: Зависности ентитета садржаја
