Headless CMS (1.1.1) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Notify
sv: Meddela

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Additional Settings
sv: Ytterligare inställningar

en: Module dependencies
sv: Modulberoenden

en: Dependencies
sv: Beroenden

en: Theme dependencies
sv: Temaberoenden

en: Configuration entity dependencies
sv: Konfigurerar objektsberoenden

en: Content entity dependencies
sv: Beroenden för objektsinnehåll
