Headless CMS (1.1.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Preview
ta: முன்னோக்கு
