Headless CMS (1.1.1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Bundle
ta: பொதி

en: Module dependencies
ta: மாட்யூல் சார்புகள்

en: Dependencies
ta: சார்புகள்

en: Theme dependencies
ta: தீம் சார்புகள்
