Headless CMS (1.1.1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Bundle
th: กลุ่ม
