Headless CMS (1.1.1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Label
tr: Etiket

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: Module dependencies
tr: Modül bağımlılıkları

en: Dependencies
tr: Bağımlılıklar

en: Theme dependencies
tr: Tema bağımlılıkları

en: Configuration entity dependencies
tr: Yapılandırma varlık bağımlılıkları

en: Content entity dependencies
tr: İçerik varlığı bağımlılıkları
