Headless CMS (1.1.1) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Enabled
ur: فعال

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Preview
ur: جائزہ

en: URL
ur: یو آر ایل

en: ID
ur: شناخت

en: Bundle
ur: بنڈل

en: Module dependencies
ur: ماڈیول کی احتیاجات

en: Dependencies
ur: احتیاجات

en: Theme dependencies
ur: تھیم کی احتیاجات

en: Configuration entity dependencies
ur: entity ترتیب کی احتیاجات
