Health Check Url (8.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: String
nl: Tekenreeks

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Performance and scalability
nl: Prestaties en schaalbaarheid

en: The path '%path' has to start with a slash.
nl: Het pad '%path' moet beginnen met een schuine streep naar rechts.
