Health Check Url (8.x-1.0-alpha3) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: String
it: Testo

en: About
it: Informazioni

en: Uses
it: Usa

en: Performance and scalability
it: Performance e scalabilità

en: The path '%path' has to start with a slash.
it: Il percorso '%path' deve iniziare con slash.
