Health Check Url (8.x-2.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: About
de: Über

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: Performance and scalability
de: Leistungsstärke und Skalierbarkeit

en: Endpoint
de: Endpunkt

en: The path '%path' has to start with a slash.
de: Der Pfad '%path' muss mit einem Schrägstrich beginnen.
