Health Check Url (8.x-2.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Text
pl: Tekst

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: Performance and scalability
pl: Wydajność i skalowalność

en: The path '%path' has to start with a slash.
pl: Ścieżka '%path' musi zaczynać się od ukośnika.
